Bonus

Bonus

Rok wydania: 2013
ISBN: 978-83-62441-23-5
Wydawnictwo: Artystyczny Bełchatów & Coś Pięknego
Liczba stron: 160
Gatunek: thriller

Łukasz Widerski jest płatnym mordercą, chociaż wybór takiej drogi życiowej nie zależał jedynie od niego. Od wielu lat pracuje dla zleceniodawcy, o którym kompletnie nic nie wie. Ukrywa swe źródła dochodów przed najbliższymi.

Gdy jedno z zadań przerosło jego możliwości, zostaje dotkliwie ukarany. Gdy chce się wycofać ze współpracy, jego szef zgadza się na to, ale pod warunkiem, że Łukasz wykona jeszcze jedno zlecenie plus bonus.

Bonus jest literaturą stricte rozrywkową i doskonale się w tej roli sprawdza. Błyskawicznie wciągnęłam się w fabułę. Napięcie nie opadało na moment, a chęć poznania zakończenia sprawiła, że po prostu musiałam tę książkę połknąć „na raz”. (…) Rafał Lewandowski przykuwa uwagę, prowadzi emocjonalną grę z czytelnikiem i dostarcza sporej dawki rozrywki. Miłośnicy dynamicznej akcji nie będą zawiedzeni.

Dawno tak świetnie grającego na uczuciach czytelnika thrilleru czy może raczej kryminału nie czytałam. (…) Rafał Lewandowski napisał książkę krótką, robiącą na mnie olbrzymie wrażenie, która przykuwa stuprocentową uwagę czytelnika od pierwszej strony do ostatniej.